Strony związane z hasłem 'księgarnia':

Strony związane z hasłem 'księgarnia':

 • Witamy serdecznie w księgarni internetowej, która w swojej ofercie posiada znaczny wybór podręczników, słowników, gramatyków, literatury specjalistycznej i wiele innych pozycji. W naszej księgarni, możecie kupić Państwo niezbędne podręczniki i podręczniki przez cały rok. W naszej ofercie znajduje się ponad 20 tysięcy tytułów, które stale uzupełniamy. Gwarantujemy fachową obsługę oraz ekspresową dostawę zamówionych pozycji za pomocą kuriera. Dodatkowo robiąc zakupy w naszej księgarni, otrzymają Państwo 10 % upustu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i życzymy zadowalających zakupów.

 • Księgarnia internetowa Selkar rozpoczęła działalność 7 października 2004 roku. Od tego czasu nasza księgarnia stale się rozrastała, to też dzisiaj w naszej bazie książek dostępnych dla czytelników znajdziemy już ponad 70 tysięcy tytułów.
  Na naszej witrynie bez żadnego kłopotu znajdziemy każdą publikację, pomoże nam w tym wewnętrzna wyszukiwarka, lub duży zestaw kategorii, wedle jakiej podzielone są wszystkie książki dostępne u nas. Cały czas staramy się rozpowszechniać czytanie wśród młodych, poprzez dużą liczbę konkursów i spotkania przy małej czarnej, na których można dowiedzieć się fascynujących informacji na temat najświeższych tytułów.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deon.pl - to sklep internetowy prowadzący sprzedaż artykułów religijnych i książek. Poza literaturą katolicką znajdują się tu także multimedia, przepisy kulinarne, literatura młodzieżowa, książki podróżnicze, czy nawiązujące do tematów takich jak: psychologia, duchowość. Dla nieco młodszych przygotowano ciekawe bajki, różnego rodzaju kolorowanki. Pośród dewocjonaliów odnaleźć można ikony, upominki na rozmaite okazje.W zakładce „nowości” zamieszczono najbardziej wartościowe tytuły, takie jak dla przykładu „Modlitwa która leczy dusze”.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak mówi stare chińskie przysłowie: książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni. Literatura to skarbnica wiedzy, a to w jaki sposób ta wiedza zostanie wykorzystana jest indywidualną sprawą każdego z nas. Propozycja księgarni internetowej Kumiko skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, począwszy od tych najmniejszych, a skończywszy na starszych osobach. Zawiera m.in. podręczniki, słowniki, encyklopedie, poradniki, eseje. Ciekawe rabaty i upusty to cecha, która wyróżnia Kumiko spośród innych księgarni. Proces zamawiania jest łatwy i prosty nawet dla początkujących użytkowników, a każdy jego etap został precyzyjnie opisany. W przypadku chęci wyrażenia opinii czy podzielenia się spostrzeżeniami przygotowano forum, którego używać mogą zarejestrowani użytkownicy. Ci zaś, którzy zainteresowani są zapowiedziami mogą zapisać się na newsletter.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl